home, house, family

RODINNÝ KOUČINK

Pomocí koučinku se můžete naučit zvládat svoje emoce a vaše děti tak dostanou to nejlepší do života. Výchova je dovednost – a ta se dá naučit. Kdykoli. Každý neměl to štěstí, aby měl dobrý vzor ve svých rodičích. Koučink je vhodný nástroj na podporu rozvoje dovedností ve výchově.

800Kč/hodinu, online forma

Můj typický klient a téma:

  • rodiče (jeden nebo oba) v situaci, kdy potřebují rozklíčovat, proč jim výchova „nefunguje“ – dítě se často vzteká a rodiče na to chtějí umět dobře reagovat nebo mají potíže při stanovování hranic, pokusů o dohodu s dítětem apod.
  • rodič, který má pocit vyhoření – že mu domácnost, děti a všechny povinnosti kolem padají na hlavu a nejraději by od všeho utekl
  • nastávající rodiče, kteří si potřebují ujasnit, jak přistupovat k dětem a ke vztahu po narození dítěte
  • maminky na rodičovské dovolené, které hledají vlastní místo v rodinném kolotoči (včetně profesního směřování)
  • partneři, kterým se po narození dětí začíná hůře komunikovat, cítí se odcizeně a hledají cesty, jak se zpět přiblížit, zlepšit komunikaci
  • celá rodina včetně dítěte/dětí, která potřebuje jinak nastavit vzorce vzájemného fungování v komunikaci apod.
  • adolescenti, kteří potřebují tzv. lifecoaching (tuto službu poskytují i pro adolescenty, které prošly ústavní péčí – jsem průvodce v projektu Restart Nadace Veroniky Kašákové) 
Dodržuji etický kodex kouče a v případě, že budu pro vaši situaci považovat za vhodnější jinout metodu (např. psychoterapie), doporučím vám kontakty.
redhead, redhair, ginger

MINDFULNESS KLUB

Každá změna potřebuje čas. Každý rodič potřebuje nadhled. Členství v klubu a pravidelný trénink zvládání emocí pomocí mindfulness přináší výsledky. 

PŘIPRAVUJE SE

coffee, caffeine, notebook

EBOOK ZDARMA: JAK ZVLÁDAT EMOCE VE VÝCHOVĚ A NAJÍT SVŮJ ZDROJ: RODIČOVSKÝ ZÁPISNÍK

Jednoduchý návod na účinné změny. 

PŘIPRAVUJE SE

MEDITAČNÍ NAHRÁVKY

Pomocí pravidelného cvičení a používání nahrávek je možné natrénovat svůj mozek na klidnější reagování, empatičtější vnímání a laskavější projevy nejen ve výchově. Výzkumy potvrzují změny ve struktuře mozku již po 4-8 týdnech cvičení. 

150Kč/3 TRÉNINKOVÉ NAHRÁVKY S INSTRUKCEMI – vždy ve dvou verzích (21min nebo 7min) V ceně 3 kafí změna mozku a větší klid.

PŘIPRAVUJE SE