Koučink:

nejefektivnější cesta
k cíli a úlevě od stresu.

Osobní konzultace: koučink, rodičovská konzultace, MBSR konzultace.
On-line nebo osobně v Praze 6.

Ceny vyznačené u všech typů konzultací zvlášť, v případě finanční nouze si napište o individuální stipendijní cenu.

KOUČINK (55 minut/1200Kč vč. DPH 208,26Kč):

Potřebujete koučink, pokud:

 • se vám nedaří dosáhnout cíle a potřebujete podporu
 • potřebujete se rozhodnout – např. jak změnit profesní zaměření po rodičovské dovolené
Pomocí koučinku se můžete naučit zvládat svůj stres a svoje emoce a rozlišovat svoje priority.  Vy i vaše děti tak dostanete do života to nejlepší. Umět zvládat stres je do velké míry dovednost – kromě vrozeného nastavení temperamentu tak můžeme velkou část ovlivnit vlastními silami. Každý neměl to štěstí, aby se zdravé strategie pro zvládání emocí naučil v dětství. Koučink je vhodný nástroj na podporu těchto dovedností. 

KONZULTACE ZVLÁDÁNÍ STRESU (15 MIN ZDARMA V RÁMCI KURZU MBSR, 1000KČ/ 55MIN vč. DPH 208,26Kč)

 • každý, kdo má potíže se stresem a rád by se zbavil nadměrného napětí, získal úlevu a nadhled.
 • každý, kdo by rád zlepšil vnímání a zvládání vzteku a dalších emocí

RODIČOVSKÁ KONZULTACE (85MIN/2500 Kč vč. DPH 433,88Kč )

 
Jsem v náročné situaci:
 • rodiče (jeden nebo oba) v situaci, kdy potřebují rozklíčovat, proč jim výchova „nefunguje“ – dítě se často vzteká a rodiče na to chtějí umět dobře reagovat nebo mají potíže při stanovování hranic, pokusů o dohodu s dítětem apod.
 • rodič, který má pocit vyhoření – že mu domácnost, děti a všechny povinnosti kolem padají na hlavu a nejraději by od všeho utekl
 • nastávající rodiče, kteří si potřebují ujasnit, jak přistupovat k dětem a ke vztahu po narození dítěte
 • rodič na rodičovské dovolené, který hledá vlastní místo v rodinném kolotoči (včetně profesního směřování)
 • partneři, kterým se po narození dětí začíná hůře komunikovat, cítí se odcizeně a hledají cesty, jak se zpět přiblížit, zlepšit komunikaci (nejsem párový kouč ani terapeut, tak je spektrum partnerských potíží, které má smysl se mnou otevřít velmi omezené a budu vás informovat, pokud dané téma bude lepší odeslat na párovou terapii)
 • celá rodina včetně dítěte/dětí, která potřebuje jinak nastavit vzorce vzájemného fungování v komunikaci apod.
 • adolescenti (17+), kteří potřebují tzv. lifecoaching (tuto službu poskytují i pro adolescenty, kteří prošli ústavní péčí – jsem průvodce v projektu Restart Nadace Veroniky Kašákové)
Rodičovské konzultace provozuji v intervizní spolupráci s psycholožkou a psychoterapeutkou Mgr. Vlaďkou Bartákovou Ph.D., autorkou programu JAK VYCHOVÁVA A NEZBLÁZNIT SE
Výchova je do velké míry dovednost – a to znamená, že se v mnohém dá naučit. Kdykoli. Každý neměl to štěstí, aby se zdravé strategie naučil v dětství, porozuměl svým potřebám a byl v nich přijatý. V konzultaci se podíváme na to, co byste potřebovali ve vašem rodinném systému – co potřebují vaše děti a co vy, aby vám to šlo společně lépe.
 

Dodržuji etický kodex kouče a v případě, že budu pro vaši situaci považovat za vhodnější jinout metodu (např. psychoterapie), doporučím vám kontakty. 

 

⊗ Co zatím nenabízím:

– PSYCHOTERAPII – párovou ani individuální (sice jsem nastoupila do psychoterapeutického výcviku a moje vzdělání v tomto směru probíhá, ale první psychoterapeutické klienty budu moct přijímat nejdříve v roce 2025)

–  PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ A DIAGNOSTIKU psychických potíží, odstraňování a hledání širších souvislostí a kořenů současného stavu – s traumatem a psychickými poruchami (to patří do rukou psychologů a psychoterapeutů). Pokud během první konzultace dojdeme k tomu, ze by pro vaši situaci byla vhodnější psychoterapie, odkážu vás na zde uvedené kontakty na zkušené kolegy z oboru rodinné terapie, párové terapie nebo individuální psychoterapie. Cesta se vždy najde.

Doporučené kontakty na psychoterapii:

 

100+

workshopů a webinářů

5500+

absolventů kurzů

10800+

followers na instagramu

190+

odkoučovaných rodičů