Koučink:

nejefektivnější cesta
k cíli a úlevě od stresu.

Osobní konzultace: 800 Kč/hod.
On-line nebo osobně v Praze 6.

Pomocí koučinku se můžete naučit zvládat svůj stres a svoje emoce a rozlišovat svoje priority.  Vy i vaše děti tak dostanete do života to nejlepší. Umět zvládat stres je dovednost stejně jako i výchova je dovednost – a to vše se dá naučit. Kdykoli. Každý neměl to štěstí, aby se zdravé strategie naučil v dětství. Koučink je vhodný nástroj na podporu rozvoje dovedností ve výchově.

Můj typický klient a téma:

  • každý, kdo má potíže se stresem a rád by se zbavil nadměrného napětí, získal úlevu a nadhled.
  • rodiče (jeden nebo oba) v situaci, kdy potřebují rozklíčovat, proč jim výchova „nefunguje“ – dítě se často vzteká a rodiče na to chtějí umět dobře reagovat nebo mají potíže při stanovování hranic, pokusů o dohodu s dítětem apod.
  • rodič, který má pocit vyhoření – že mu domácnost, děti a všechny povinnosti kolem padají na hlavu a nejraději by od všeho utekl
  • nastávající rodiče, kteří si potřebují ujasnit, jak přistupovat k dětem a ke vztahu po narození dítěte
  • maminky na rodičovské dovolené, které hledají vlastní místo v rodinném kolotoči (včetně profesního směřování)
  • partneři, kterým se po narození dětí začíná hůře komunikovat, cítí se odcizeně a hledají cesty, jak se zpět přiblížit, zlepšit komunikaci
  • celá rodina včetně dítěte/dětí, která potřebuje jinak nastavit vzorce vzájemného fungování v komunikaci apod.
  • adolescenti, kteří potřebují tzv. lifecoaching (tuto službu poskytují i pro adolescenty, které prošly ústavní péčí – jsem průvodce v projektu Restart Nadace Veroniky Kašákové)

Dodržuji etický kodex kouče a v případě, že budu pro vaši situaci považovat za vhodnější jinout metodu (např. psychoterapie), doporučím vám kontakty. 

 

⊗ Co zatím nenabízím:

– PSYCHOTERAPII – párovou ani individuální (sice jsem nastoupila do psychoterapeutického výcviku a moje vzdělání v tomto směru probíhá, ale první psychoterapeutické klienty budu moct přijímat nejdříve v roce 2025)

–  PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ A DIAGNOSTIKU psychických potíží, odstraňování a hledání širších souvislostí a kořenů současného stavu – s traumatem a psychickými poruchami (to patří do rukou psychologů a psychoterapeutů). Pokud během první konzultace dojdeme k tomu, ze by pro vaši situaci byla vhodnější psychoterapie, odkážu vás na zde uvedené kontakty na zkušené kolegy z oboru rodinné terapie, párové terapie nebo individuální psychoterapie. Cesta se vždy najde.

Doporučené kontakty na psychoterapii:

 

70+

workshopů a webinářů

1500+

absolventů kurzů

5600+

followers na instagramu

70+

odkoučovaných rodičů